בתאריכים 13-14.10 יצאו הבנות של אליצור יבנה למחנה אימון  בפעם הראשונה. המחנה התקיים בעין החורש ליד חדרה ויצאו אליו כל השחקניות מכיתה ה-י, 45 בנות כולל מאמנות "חשבנו איך נפתח את השנה בדרך יצירתית, מאתגרת ומגבשת ולכן החלטנו להוציא את המחנה", אמרה המאמנת טל ברזל.

 

"אנחנו מסכמות את המחנה מהבחינה המקצועית ברמה מאוד גבוהה. כל הבנות בלי יוצא מן הכלל עבדו קשה אם זה באימוני אתלטיקה או בכדורעף וכמובן שגם באימוני כדורסל, הייתה רמה גבוהה ואינטנסיביות לאורך כל המחנה", הוסיפה המאמנת.

תהפכו את זה למסורת?

"חד משמעית מסורת, וכמובן לאורך כל השנה יהיו עוד מלא הפתעות למחלקת בנות".

מה הערך המוסף שהמחנה העניק לבנות?

"הערך המוסף שהמחנה מעניק לבנות מעבר לשיפור ברמה המקצועית והחברתית, זה גם עניין המקצועיות והאחריות, אם זה מתבטא בלהגיע בזמן לאימונים בלי לאחר (הרי יש מספר אימונים ברצף) ואם זה  לקום מוקדם בבוקר לריצה בשעה שש בבוקר משהו שלא מובן מאליו בכלל".

"אנחנו חושבות ששחקניות אליצור יבנה נמצאות במגמת עליה מבחינה מקצועית וחברתית, בנוסף גם בעיר פועלים מוקדים רבים של בית ספר לכדורסל בנות המונה כיום כבר 100 שחקניות. בנוסף  המחנה גרם לחיבור בין הבנות הצעירות לבנות הבוגרת יותר מבחינה חברתית. לאחר המחנה בנות הקטסל מגיעות למשחקים של הבוגרות כדי לעודד ולתמוך וכמובן שגם להפך".

 מה נאחל לכם לקראת השנה הקרובה?

"כמובן שהנאה. אם לא נהנים שום דבר מזה לא שווה. שנה מוצלחת ומלאת אתגרים וחוויות חדשות".

צחי בוטביקה, ראש מחלקת הנוער של אליצור התייחס למחנה: "אגודת אליצור יבנה נותנת דגש גדול לתחום הכדורסל בנות מספר העוסקות בתחום הכדורסל גדל בצורה מדהימה הרבה בזכות המאמנות שעושות עבודה מדהימה. המחנה היה מוצלח מאוד וברמה גבוהה".

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו