לאחר שספגה שני הפסדים רצופים בפתיחת הליגה הלאומית ונראה היה שהיא הולכת לקראת עוד הפסד במפגש החוץ מול מגדל העמק, שחקני אליצור יבנה הגיעו לעיר הצפונית, הציגו משחק לחימה אדיר, הגנה – וגם התקפה נפלאים ולבסוף ירדו עם ניצחון דחוק אך מתוק מאין כמותו, 79:85 באחד המגרשים הקשים ביותר בליגה.

שחקניו של המאמן אוהד יתום שלטו בכל שלבי המשחק כשהזר החדש דיאנג'לו הציג משחק מושלם, היה בכל מקום במגרש וגם תרם 27 נקודות. מדובר בהחלט מהלך מוצלח ביותר של הקבוצה וההנהלה שבזמן קצר הצליחה להנחית אותו ביבנה במקומו של אדום המאכזב ולמעשה שינתה את כללי המשחק בליגה הלאומית, אולי אפילו קצת לטובתה של אליצור יבנה.

הרבו לקלוע לאליצור במשחק: דיאנג'לו 27 נקודות ו-14 ריבאונדים, קלארק רוזנברג- 21 נק', ג'רמין ג'ורדן- 20 נקודות 20 ריב', יוני דוד-  10 נק,  5 אסיסטים ו-4 ריב' במשחק נהדר שלו.

ביום שלישי 7.11 תארח אליצור במגרשה הביתי, ההיכל ביבנה על שם רלף קליין, את אליצור קרית אתא (19.00) אשר ממוקמת שני מקומות מעליה בטבלה.

"היה ניצחון ענק, פתחנו מצוין את המשחק", אמר אוהד יתום שהתרגש מאוד מהניצחון הראשון של הקבוצה. "לאחר שפתחנו טוב, משם הובלנו לאורך כל המשחק. הקבוצה נראית כיחידה מגובשת, וכולם חשבו קבוצה. הקבוצה הצליחה להוציא את תכנית המשחק לפועל ומגיע שאפו לכולם. אנחנו רק בתחילת הדרך, המטרה של תקיעת יתד בליגה הלאומית, תהיה קשה ומאתגרת, ביצענו שינוי ,חיזוק ראשון תוך כדי תנועה, בזמן קצר, שהיה בינגו לטובת המשחק והניצחון. אנחנו מרוצים מתהליך השיפור והדרך שהקבוצה עוברת מאז תחילת האימונים, מקווים להמשיך להתקדם".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו