מקרה חריג במשחק של קבוצת הנוער של מכבי יבנה. לאחר המשחק נוצר בלאגן בין השחקנים, הקוון שהיה כבר בחדר רץ אל תוך הפקעת של הבלאגן וביבנה אמרו על כך: "זה לא התפקיד שלו בכלל. אתה נכנס אל תוך האלימות? הוא רץ פנימה ותוך כדי ריצה פגע באחד השחקנים, שתפס אלונקה וזרק אותה על הרצפה. הקוון הלך והגיש עליו תלונה. הוא לא עשה לו כלום ולא תקף אותו". 

עו"ד עדי כרמלי, שטיפל במקרה, הוציא את השחקן במהרה מהמעצר. המשפחה בוחנת את המקרה וככל הנראה תגיש תביעה אישית כנגד הקוון. נאספו הרבה עדויות מאנשים במגרש ובעלי תפקידים, שלא מאמינים שזה מה שקרה לילד לאחד שכביכול הוכה ע"י הקוון.

השחקן הלך לרופא לאחר המשחק, זאת לאחר שנפלה לו סתימה מהשן בעקבות התקיפה, ונוצר לו גם חתך בשפתיים. "בעלי התפקידים השתלטו על המהומה הקטנה הזו, עשו מזה יותר ממה שקרה שם", אמרו במועדון. כעת, במשטרה אוספים עדויות מאנשים שנכחו במקום כאשר גם מאמן הקבוצה רונן איטח הגיע להעיד.

במשטרה פרסמו הודעה: "במשטרת ישראל התקבל דיווח על תקיפת עוזר השופט במשחק הכדורגל בין קבוצות הנוער של מכבי יבנה לשמשון תל אביב. מחקירת המקרה עולה החשד לפיו בסיום המשחק התפתח ויגוח בין השחקנים, כאשר עוזר השופט ניסה להפריד ונפגע מאלונקה שנזרקה ע"י שחקן מכבי יבנה".

עוד נכתב בהודעת המשטרה כי השחקן נעצר והובא לדיון בעניינו בבית משפט השלום בראשון לציון בסיומו שוחרר כאמור למעצר בית בן יומיים.

ממכבי יבנה נמסר: "מועדון מכבי יבנה מוביל ומחנך להגינות בספורט ומניעת אלימות תוך מתן כבוד לקבוצה היריבה ולשופטים. הנושא נמצא בבדיקה של המשטרה והגורמים המוסמכים. יש להמתין לממצאים לאשורם, להימנע מהסקת מסקנות מוטעות כאשר המועדון יפעל בהתאם לממצאים".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו