אליצור יבנה שבה באופן רשמי אל הליגה הלאומית וביום ראשון היא גם התחילה את העונה עם הסגל הישראלי והמקומי שלה, כאשר שחקני החיזוק יצטרפו לקבוצה היום (ראשון). לאליצור צפויים שני משחקי אימון בטרם תחל בטורניר ההכנה של האיגוד ולאחריו תתחיל בליגה. רוצים לדעת מה קורה עם אליצור? רשימת משחקי ההכנה לפניכם.

ב-15/9 ,יום שישי בשעה 13:00 אליצור תערוך ניסוי כלים ראשון עם משחק אימון מול הפועל חיפה בבית כך שהקהל היבנאי יוכל להגיע ו"לבחון" את מה שעשו באליצור בפגרה. ב-18/9 יום שני שלאחר מכן יבנה תערוך משחק אימון נוסף הפעם מול כפר סבא בחוץ.

לאחר שני משחקי ההכנה כאמור ובתקווה שתצלח אותם ותצבור ביטחון, אליצור תחל בטורניר ההכנה של האיגוד. ב-26/9 יום שלישי משחק הכנה ראשון בטורניר מול באר שבע, ב-1/10 יום ראשון הכנה מול קרית גת בבית שעה 19:00, ב-3/10 יום שלישי הכנה מול מכבי רחובות בחוץ בשעה 19:30. האלופה של הבית הדרומי עולה לחצי גמר טורניר ההכנה, ובהמשך יתקיים גם משחק הגמר שבו יבנה תשמח מאוד להשתתף, אך הדרך לשם עוד ארוכה.

ב-15/10 ובשעה טובה יתקיים המשחק הראשון בליגה ביום ראשון, בהחלט משחק מרגש עבור אליצור. ב-19/10 יום חמישי, יתקיים הסיבוב הראשון של גביע המדינה שאם הקבוצות יסירו את איומי השביתה הדי מוזרים, הפועל אילת, אחת הקבוצות החזקות בישראל, אמורה להגיע ליבנה ולמלא את האולם בקהל יבנאי.                       

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו