קבוצת הנוער פתחה את האימונים לקראת העונה הקרובה וכבר עכשיו אפשר לברך על מספר מינויים לאחר שהצטרפו לצוות המקצועי מאמן הכושר מאור פרץ ומאמן השוערים עידו לוי שחזר לאחר 4 שנים בגלות. ביחד עם רונן איטח המאמן הראשי שחתם כזכור לעונה נוספת, הם הצוות שנבחר להוביל את הנוער בעונה הקרובה.

״התחושות טובות״, אמר איטח, ״קיבלתי חיזוקים משמעותיים לצוות המקצועי, המאמן כושר מאור פרץ צעיר ונמרץ, עידו לוי מאמן שוערים מצוין וכמובן את עזרתו של המנהל המקצועי יוסי זוזוט. האימונים בקצב טוב, הילדים עובדים קשה. בקרוב נקיים משחקי אימון בהם אני מקווה להציג כדורגל יפה וכמובן מקווה להכשיר כמה שיותר שחקנים לקבוצה הבוגרת. עוד משימה שהצבתי לעצמי היא להשתדל לשלב כמה שיותר שחקנים שעלו מנערים א׳״.

״אני שמח שהצלחנו לצרף את מאור פרץ, מאמן כושר עם מוסר עבודה גבוה ומקצוען. אני מאחל לו בהצלחה ביחד עם מחלקת הנוער ביחד עם רונן איטח ועידו לוי שכולנו כבר מכירים את היכולות הגבוהות שלהם. מדובר במקצוענים, אני חושב שמחלקת הנוער הרוויחה״.

גם עידו לוי סיפר על התחושות לאחר החזרה ליבנה: ״יבנה זה מקום שהוא לא חדש לי כמובן. תמיד כיף לעבוד עם חבר׳ה צעירים ולראות את הילדים מתקדמים מקצועית, לראות שהעבודה שלך מניבה פירות. באופן אישי אני מאושר לחזור ומקווה שנצליח במטרות שלנו העונה״.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו