ראש העיר, צבי גוב-ארי פתח את הכנס ובדבריו ציין כי "עיריית יבנה משקיעה רבות בקידום הספורט ובעידוד התושבים לאורח חיים בריא ופעיל. כלל בתי הספר וגני הילדים פועלים בתחום זה כדרך חיים מתוך אמונה כי גוף בריא הוא גם נפש בריאה. אנו שמחים לארח השנה את כנס ההתעמלות והתנועה באולם החדש שהוקם על מנת לענות על צרכי העיר, ספורטאיה ותושביה". ראש העיר הודה למארגנים, למאמנים ולמנהלי הנבחרות וציין את שיתוף הפעולה רב השנים עם משרד החינוך לקידום הספורט בקרב התלמידים והתושבים.

 

המפמ"ר והממונה על החינוך הגופני במשרד החינוך, גיא דגן, הודה לראש העיר ולצוות המחלקה לספורט בראשותו של שאול דוד על שיתוף הפעולה. "יבנה והעומד בראשה רואים בספורט מנוף להישגים בכל תחומי החיים וערך חינוכי מדרגה ראשונה ועל כך הם ראויים להערכה רבה כנס ההתעמלות המחוזי ביבנה מהווה נקודת שיא לנבחרות שהגיעו לשלב הגמר והיכל הספורט העירוני מהווה במה מרשימה לפעילות זו". 

 

הערב נפתח במופע של נבחרת ההתעמלות קרקע ואקרובטיקה הייצוגית של יבנה בניהולה של המאמנת לינור ברוך. במהלך הערב הופיעו הנבחרות בקטעי ריקוד, תנועה ואקרובטיקה וזכו לתשואות רמות מהקהל הנלהב שמילא את היציעים. בערב לקחו חלק נבחרות מבית הספר איתמר בראשל"צ, ביה"ס האלון גינזבורג מיבנה בניהולה של מירית ברמן, ביה"ס היובל מיהוד, ביה"ס ראשונים מגני תקווה, חט"ב אלמג'ד מטייבה, ביה"ס רבין מיבנה בניהולה של לין גורביץ, ביה"ס נוף ילדות  מתל-מונד, ביה"ס מילקן מאריאל, ביה"ס קרית חינוך דרור מלב השרון, מקיף ח' מראשל"צ ולהקת המחול העירונית אור למחול מיבנה בניהולה של רינת שצ'רב.  

 

בתום המופעים הוענקו תעודות הוקרה לנבחרות המשתתפות. הזמרת חן אלבס מהקונסרבטוריון העירוני שרה את ההמנון הלאומי.