הקיץ כבר פה. וכמו שאנחנו סובלים מהחום (כן, היא מתלוננת על החום), גם בעלי החיים לא הכי נהנים ולהם איך לומר, קשה יותר להביע את עצמם. פנינו לניצן מויאל, בעלת החנות אנימל קלאב בעיר כדי לקבל טיפים שעזרו לנו ולחברים על ארבע שלנו לצלוח את העונה החמה בהצלחה.

אוכל: להולכים על ארבע כמו להולכים על שתיים יותר קשה בשיא החום, מירב האכילה שלהם תעשה בערב- לא להילחץ אם הכלב לא אוכל את כל האוכל ששמת לו בתחילת היום, זה נורמלי לחלוטין. השתדל להניח את האוכל במקום מוצל וקריר בבית. 

מים: כל כך חשוב! אם ביום אנחנו נותנים שתי קערות אוכל, מומלץ שהכלב ישתה כפול מכמות האוכל.

כמו גם מומלץ בימי הקיץ לשים קוביות קרח בשתייה. 

נשירה: נכון שעניין הנשירה מושפע מ- 30% תזונה אך בלי שום קשר הם משירים את שיער החורף אז לא להתרגש ומומלץ כל בוקר להבריש את החבר. לכלב עם שער קצר עד בינוני יש את מברשת הפלא (פרמינייטור) ולכלבים עם שער ארוך קיימים אין סוף פתרונות. 

תספורות+ספא לחבר: מומלץ לספר את הכלב, הוא חוזר לחיים לאחר התספורת כמובן שיש כלבים שפחות מתחברים לעצמם עם קצר אבל רובם מאוד אוהבים ומרגישים מצוין.

חשיפה לשמש: אנחנו בטוחים שהחבר שלנו חסין לשמש אז לא!  יש מקדמי הגנה לחבר שלנו מומלץ בחום :) להשתמש בהם בחשיפה מרובה או ישירה לשמש. חשוב מאוד לאחר תספורת של הכלב מומלץ כמה שפחות להיחשף לשמש.

הרצפה רותחת: אנחנו עם נעלים נכון-הם בלי! לא ללכת בשיא החום על המדרכות הלוהטות עם החבר שלנו הוא סובל!!!! יש גם להם נעלים אך זה פתרון פחות יעיל לא כל כך נוח להם.. מומלץ טיולים בבוקר מוקדם ובערב מי שעושה בצהריים לוותר על המדרכות שחשופות לשמש!

פרעושים וקרציות: אנחנו שונאים אותם, מפחדים מהם, מתגרדים מהם. אז תחשבו כמה לא נעים החבר שלנו מרגיש שהם עליו ולא עוזבים אותו, נכון זה עסק לא זול טיפול ההדברה אבל הכרחי החבר שלנו פוצע את עצמו מפתח אלרגיות וגירויים שאפשר למנוע מראש! (לכל שאלה או התייעצות תוכלו להתקשר).

תכינו לחבר ארטיק!!!-  זה שנייה וחצי של עבודה!

מתכון: 1 פחית שימור של מזון רטוב לכלב, מים לערבב ביחד ולהכניס לכוסות חד פעמיים עם מקל באמצע אפשר להוסיף הפתעות לכלבים בפנים חטיפים למיניהם.

מאוד מרענן ונחמד.

התייעצו עם מומחה תזונה לבעלי החיים (אני מאמינה שבכל חנות חיות קיים אחד כזה) לגבי המזון לחברינו.

חבקו אותו ונשקו אותו ללא הפסקה!

 לשאלות וטיפים נוספים תוכלו לפנות לניצן/ אנימל קלאב בפייסבוק

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו