(צילום: חסדאי כהן)

לא יאומן! אליצור יבנה חזרה אל הליגה הלאומית עם ניצחון הירואי בדמות 80:83 על בת ים החזקה והשלימה 1:2 בסדרת הגמר בדרך לחזרה לליגה השנייה בישראל! המאמן אוהד יתום ושחקניו לא ידעו את נפשם מרוב אושר והמאמן הצליח לשחרר תגובה קצרה כשהוא עמוק בתוך החגיגות כשהוא מגלה מה היה הסוד של הקבוצה העונה: ״אני מאושר. הסוד? הקבוצתיות״.

עוד לפני המשחק, המגרש בבת ים התמלא לחלוטין ועשרות מאוהדי הקבוצה האורחת נותרו מחוץ לאולם. ראש העיר צבי גוב-ארי הגיע למגרש בבת-ים ועודד את השחקנים. רגע לפני שעלו לפרקט נכנס גוב-ארי לחדר ההלבשה ואמר לשחקנים ולמאמן כי העיר כולה עומדת מאחריהם. "הבאתם גאווה לעיר ולמועדון ואני בטוח שתשלימו את המשימה. הגעתם למעמד הגמר לאחר עונה ארוכה  ואתם ראוים לעלות ללאומית. עם הרבה נחישות והתמדה תעמדו במטרה וכל שנותר הוא להשלים את המשימה". בתום המשחק שוחח גוב-ארי עם יו"ר מינהלת הספורט, שאול דוד ובירך אותו ואת המאמן והשחקנים על ההישג המרשים.

אליצור יבנה שבה לליגה הלאומית לאחר עונה אחת בלבד בליגה הארצית. לאחר שנרגע מהחגיגות, המאמן אוהד יתום אמר: "זהו יום מרגש ושמח למועדון שלנו. השחקנים שלנו הוכיחו בגרות ויכולת מנטלית לאורך כל העונה. עשינו דבר גדול עם נצחונות בסדרת גמר מול מעלה אדומים ובת-ים. יבנה משקיעה בספורט והעיר ראויה לקבוצת כדורסל טובה בלאומית. יש לנו את כל הכלים להצליח".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו