מחנה הכדורגל מיועד לילדים מכיתות א'-ו' (בנים ובנות) והוא יכלול אימונים לשיפור יסודות הכדורגל, היכולת הקואורדינטיבית של הילדים, משחקים ותחרויות. המחנה יתקיים במרכז הספורט ברחוב האלון והילדים יחולקו לקבוצות לפי גילם ורמתם. את המחנה יעבירו מאמני בית הספר לכדורגל ומאמני הליגות של מכבי יבנה בהובלת מאמן קבוצת הבוגרים ומנהל בית ספר לכדורגל, אלי כהן.

 

מחנה הכדורסל מיועד לילדים מכיתות א'-ו' (בנים ובנות) והוא יכלול אימונים לשיפור יסודות הכדורסל, היכולת הקואורדינטיבית של הילדים, משחקים ותחרויות. המחנה יתקיים באולם הספורט ברחוב שבזי (כיתות א'), באולם מרכז הספורט ברחוב האלון (כיתות ב'-ג') ובאולם בית ספר רבין (כיתות ד'-ו', קט סל ב' והכנה לליגה). הילדים יחולקו לקבוצות לפי גילם ורמתם. את המחנה יעבירו מאמני בית הספר לכדורגל ומאמני הליגות של אליצור יבנה בהובלת המאמן ליאב שדה, מנהל בית ספר לכדורסל.

 

מחנה התעמלות קרקע יתקיים באולם בית ספר האורן בשיתוף אלופות ישראל של הליגה במגזר הדתי. במחנה יהיו מגוון של פעילויות של התעמלות קרקע ומכשירים, פרמידות, אקרובטיקה, אימוני כח וגמישות, ריקודים ועוד בהובלתה של הרכזת והמאמנת המוסמכות לינור ברוך.

 

הרשמה ופרטים נוספים ניתן לקבל במשרדי המחלקה לספורט ברחוב האלון 27,

טל' 08-9437714.

 

 

 

 

 

 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו