בפרויקט משותף של עיריית יבנה ורשת למרכזים קהילתיים ופרויקט המצוינות "שחקן אמיתי" (בו שותפים דייויד בלאט, עידן אבשלום, ליאור ליובין, עודד קטש ועוד שחקני עבר ומאמני כדורסל בכירים מהשורה הראשונה בכדורסל בישראל ) נפתח  ביבנה פרויקט אזורי אשר שחקנים מחולון עד אשקלון מגיעים למרכז ביבנה ומתאמנים. 

הרעיון של "שחקן אמיתי" הוא להביא לשחקנים תכנית אחת לשבועיים שמעבירים מאמנים כאשר בכל אימון עובדים עמם על נושאים אשר משפרים את השחקן לרמה גבוהה יותר. במרכז נבחר צוות מאמנים בכיר: נתי כהן שאימן בליגת העל והיה עוזר מאמן בעתודה.

ביום שני האחרון הגיעו כ-300 הורים ושחקנים לשמוע הרצאה של עודד קטש. עודד סיפר להורים ולשחקנים על הפרויקט שחקן אמיתי, סיפר לילדים מה עליהם לעשות כדי להיות שחקנים טובים יותר, ובעיקר אמר לילדים: "הכי חשוב שתאהבו את הכדורסל ותהנו ממנו וככה ההצלחה תגיע". בנוסף, עודד הביא כמה טיפים להורים. בהרצאה סיפר עודד קטש על הקרירה והרבה סיפורים אישיים אשר עזרו לו להגיע לרמות הגבוהות באירופה. בהמשך, השחקנים/יות שאלו את עודד שאלות והוא השיב על כולן בשמחה.

לאחר ההרצאה הילדים ירדו למגרש והתאמנו עם המאמנים של "שחקן אמיתי", שפתחו את סניף מספר 9 ביבנה אשר מאפשר לכל השחקנים והשחקניות מאשקלון ועד חולון לבוא ולהתאמן עם מאמנים בכירים. השחקנים שהגיעו ביום שני חוו אימון תחנות שונות ומגוון, עם ציוד חדיש ומאוד נהנו מהאימון. האימונים של שחקן אמיתי יתקיימו פעם בשבועיים והשחקנים שיתקבלו יקבלו ליווי צמוד של המאמנים לאורך כל השנה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו