במשך החודשים האחרונים עמל בכובד ראש עומרי כספי על הגעת משלחת חבריו לארץ. לא פחות מ 48 אנשים צפויים לקחת חלק בטיול שמארגן עומרי כספי. בין היתר מדובר באמרה סטודמאייר, אותו כוכב שחתם בהפועל ירושלים ונחשב לאוהב ישראל, אימאן שאמפרט, אלוף NBA  הטרי, בנו אודריך, אקס מכבי ת"א ושחקן ותיק בליגה הטובה בעולם, כריס קופלנד ממילווקי, רודי גיי, כוכבה של סקרמנטו קבוצתו של כספי וגם שון מריון שהיה כוכב ענק ופרש בשנה שעברה. גם שחקניות הWNBA  אלישיה קלארק ומיסטי באס מגיעות לביקור. 

יחד איתם יגיעו גם שני לוחמי ה UFC  ג'ורג' סיינט פייר ו טי.ג'יי דילישואו והשם האחרון והמוכר ברשימה הוא של שחקן הקולנוע והמפיק היהודי־אמריקני ג'רמי פיבן, שזכור כארי גולד מהסדרה "הפמליה". לאחר שעבד במשך זמן רב על ארגון המשלחת נראה כי לכספי יש סיבה מאוד חשובה להגעתם של הכוכבים הגדולים האלה "במשך הרבה מאוד זמן עבדנו על קיום הטיול הזה והבאתה של המשלחת הענקית הזאת לארץ. המטרה העיקרית היא ליצור תדמית חיובית של מדינת ישראל מול ארצות הברית ולהראות להם את הדברים הטובים והחיוביים בה". מבחינת יבנה, שיא השיאים והרגע הגדול של הביקור הזה יהיה ביום שלישי הקרוב כאשר כל אותם אנשים יגיעו ליבנה לראות מקרוב את השיפוצים של המגרשים הפתוחים ברחוב השומרון, אותם שיפוצים שכספי הבטיח לעשות ולממן מכיסו למען הקהילה המקומית. 

החל מהשעה 16:00 יחל במקום הפנינג כדורסל של מחלקת הנוער של אליצור יבנה בהובלת צחי בוטביקה. כספי והפמליה צפויים להגיע בשעה 19:00 ויקחו חלק בטקס שיתקיים במעמד ראש העיר. בעיריה מכינים לכספי וחבריו הפתעה מרגשת. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו