צילום- חסדאי כהן

אולי זה המגרש ואולי זה היכולת אבל קבוצת הנוער של מכבי יבנה פספסה ניצחון שהיא הייתה חייבת לקחת בכל הכח. עקב השזרוע של הקצלה ארנה, שיחקה קבוצת הנוער באצטדיון העירוני הגדול, מגרש שרובם של השחקנים כנראה חולם מגיל קטן לשחק בו, בקבוצת הבוגרים. הגודל, ההתרגשות, ואי הכרת תווי השטח הם אולי התירוצים ליכולת הבינונית של השחקנים שאמורים היו להוביל את הקבוצה לניצחון.

150 צופים ראו את יבנה מוליכה פעמיים במשחק אבל גם שומטת את היתרון ומסיימת בתיקו. רז אמיר, שחקן עם עתיד ובעל אינטליגנציית משחק נפלאה, ראה את שוער לוד נמצא מחוץ לרחבה ומ 25 מטרים שלח כדור חכם פנימה בדקה ה3 ועשה 1-0 ליבנה. אממה, חוץ מאור זוזוט שהחזיק את האמצע, לא היה ליבנה אף שחקן שבאמת לקח אחריות והנהיג את הקבוצה על המגרש. מהר מאוד חזרה לוד למשחק והשוותה בדקה ה10 אחרי טעות בהגנה וזה 1-1. הקצב של המשחק נמשך וכעבור חמש דקות בלבד קיבל בר ברדה כדור בתוך הרחבה, סבסב את השחקן שלו ובעט לפינה הגבוהה בביצוע נפלא ביותר. 2-1 ליבנה. יספיק? לא כל כך מהר.

במחצית השנייה היו אלו שחקני לוד שרצו יותר וגם הצליחו להשוות כשבדקה ה52 מקטה נגש האורח הצעיר השווה בפעם השנייה במשחק. עד הסיום לא הצליחו שתי הקבוצות לעשות יותר מדי וזוהי גם תוצאת הסיום המאוד מאכזבת עבור היבנאים. מאמן הקבוצה ניסים גיטר דיבר על המשחק וגם על המגרש "אין תירוצים. הייתה לנו יכולת מאכזבת. הובלנו פעמיים והיינו צריכים לנצח את המשחק הזה. כשכבשנו את השני היינו צריכים להמשיך וללחוץ על מנת לכבוש עוד ולגמור את הסיפור. ברגע שזה לא קרה, ספגנו ואיבדנו מהביטחון שלנו. יותר מדי שחקנים לא הופיעו כמו שצריך למשחק ואנחנו כקבוצה אין לנו את הפריבילגיה הזאת לא להופיע בכל הכח לכל משחק". ביבנה ינסו לתקן את הרושם במשחק הבא כאשר יתארחו בשבת הקרובה אצל הכח רמת גן, גם היא מתחתית הליגה כאשר הפסד של צעירי יבנה עלול לסבך אותה במאבקי ההישרדות. בהצלחה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו