כתב- ארז זנו  צילום- חסדאי כהן

אחרי שטיילה בגביע המדינה, חזרה קבוצת הנוער לליגה והבינה כי שם החיים שונים לחלוטין. הקבוצה של ניסים גיטר ניחנת העונה בחוסר יציבות והפעם היא הפסידה 4-2 לבית"ר ת"א. למען האמת, הקבוצה הצעירה עוברת תהפוכות לא קטנות העונה ולא שבאשמתה, אלא להיפך, בזכות יכולתם של מספר שחקנים.

בשבוע האחרון הקפיצה הקבוצה את בן פרידלנדר ועומר יעקב לסגל הבוגרים כשאור זוזוט הוא חלק בלתי נפרד מהבוגרת כבר מספר שבועות ועל עמית לוגסי אין מה לדבר. המשחק עצמו נפתח עם שער מהיר של דור נחמני בדקה ה-14. פרידלנדר הבלם השווה בדקה 34 ובמחצית השנייה הפכה את התוצאה ל 2-1 עם שער של החלוץ בר ברדה. שם נרדמו שחקני יבנה כשהאורחים משתלטים על המשחק עם שער נוסף של נחמני, חנחן מוניר החזיר לבית"רים את ההובלה ואלמו אברהם סגר סיפור סמוך לשריקת הסיום זה 4-2 מאוד מאוד מאכזב עבור היבנאים.

מאמן הקבוצה ניסים גיטר דיבר לאחר ההפסד ואמר "למרות שהיינו בפיגור הצלחנו לחזור למשחק אבל ספגנו הפסד כואב ומאכזב. המצב של הבוגרת כמובן משפיע גם על הנוער באימונים אבל אני גאה ששחקנים שלנו לוקחים חלק במשחקי הבוגרים כי זאת המטרה של הקבוצה. אני מאמין שנדע להתעלות בהמשך ולהשיג תוצאות ראויות יותר". המצב הקיים אמנם מאוד מחמיא לנוער שכן לא בכל שבוע אפשר להיות גאים במספר רב של שחקנים אבל כמובן שזה בא גם לידי ביטוי בתוצאות וסביר להניח באימונים. אבל שום דבר מזה אינו תירוץ. יבנה חייבת לשפר את יכולתה אם ברצונה להיות בחלק העליון של הטבלה, הרי רק מיכולת טובה של קבוצה, שחקנים באמת יכולים לעשות את קפיצת המדרגה. בשבת הקרובה תצא יבנה למשחק חוץ מול קרית אונו שנמצאת דבוקה אליה בטבלה. הפסד עלול לדרדר את חניכיו של גיטר לעבר תחתית הטבלה.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו