ביום רביעי בלילה, בבניין מגורים ברחוב הנשיאים 5, שמע יעקב, תושב הבניין, צעקות מהדירה הסמוכה, אישה זעקה לעזרה.

יעקב, הזעיק מייד משטרה ויצא לראות מה פשר הצעקות: "אני ואשתי שמענו אישה צועקת באנגלית לעזרה, יצאנו לחדר מדרגות וראינו את השכן מכה אותה, הוא מוכר למשטרה ועושה פה הרבה בעיות. האישה רצתה לברוח אבל תפסתי אותה כדי שתגיש תלונה למשטרה, ניסיתי להכניס אותה לביתי, אבל אז השכן נתן לי מכה, החזרתי לו מכה ורדפתי אחריי הבחורה כדי שתגיש תלונה. בחור חיכה לה למטה". מספר יעקב.

"בינתיים השכן העבריין התחיל לזרוק בקבוקים מלמעלה ופגע בראשו של הבחור שבא לאסוף אותה. המשטרה הגיעה. פינתה את הבחור באמבלונס ועצרה את המתקיף".... "לצערי בבוקר כבר שחררו אותו. מדובר בבחור שהורס פה המון לכל הבניין. הוא הורשע בעבר בעבירות מין".

שכנים מספרים שהבחור, מציק לילדות באופן קבוע, משדל אותן לעשן סמים ומטריד מינית את כל הנשים בבניין.

"מישהו חייב לעשות משהו, הוא מטריד את כולם, הנכדות שלי ספרו לי שהוא הטריד אותם והציע להן לעשן סמים, הן רק בנות 10 ו-11. יש אישה מבוגרת בבניין שהוא כל הזמן שם לה שמן על המדרגות והיא מחליקה, הוא מאחל לה למות וגם שם לה זבל על הדלת כל הזמן. בסוף זה ייגמר באסון". ספרה אחת השכנות בבניין.

 

מדובר המשטרה מרחב שפלה נמסר: "בעקבות סכסוך כספי בין בחור לבחורה, נעל הבחור את הבחורה בדירתו ביבנה. לאחר שהבחורה קראה לעזרה, הגיע שכן למקום ובעקבות כך התפתחה תגרה בין החשוד לשכן. כמו כן, השליך החשוד בקבוקים שגרמו לפציעתו של אדם נוסף שהגיע למקום עם הבחורה. כל המעורבים עוכבו לתחנה והחשוד נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו