יום העיון של לשכת עורכי הדין - מחוז תל אביב והמרכז בשיתוף עם ועדת יבנה וגן יבנה, מזמינים  במסגרת יום העיון התקיימו הרצאות של אנשי מקצוע בכירים בתחומים שונים. הכנס התקיים ביוזמתה של עו"ד רעות שדה, יו"ר משותפת של ועדת יבנה וגן יבנה. 
ראש העיר צבי גוב ארי: "אני מברך על המפגש וכמי שמייחס חשיבות לתרומה ערכית, הייתי רוצה לראותכם משתלבים בעשייה הקהילתית, פעילים ותורמים ביישוב למען תושבים הזקוקים לשירותים משפטיים. בכוונתי לקדם שיתוף פעולה בין העירייה ולשכת עורכי הדין בישראל למען מטרה חשובה זו".
עורכת הדין, רעות שדה: ״אני רוצה להביע את תודתי והערכתי הרבה לראש העירייה מר צבי גוב ארי על השתתפותו ביום העיון והירתמותו לקידום הפרוייקט שעליו אני שוקדת בעת האחרונה: ״מתן ייעוץ משפטי ראשוני ללא תשלום לכלל תושבי יבנה והסביבה״, רק בשיתוף פעולה מלא עם ראש העירייה הפרויקט יכול לצאת לדרך ואף להצליח. הערכה רבה ליור מחוז תל אביב והמרכז עו״ד אפי נווה על מאמציו הרבים להצלחת הפרוייקט והשתתפותו ביום העיון. תודה מיוחדת לכלל ציבור עורכי הדין מיבנה והסביבה שהצביעו ברגליהם והגיעו ליום העיון המרתק. זו הפעם הראשונה שוועדת הקשר זוכה להבעת אמון מאין זו ונוכחות חסרת תקדים״