מכבי יבנה סגרה הערב (שני) משחק שני רצוף ללא ניצחון והפעם גם ללא שער זכות. על אף שליטה מוחלטת במגרש ואין ספור הזדמנויות, לא הצליחו חניכיו של יוסי זוזוט לפרוץ את הבונקר ההרצלייני ולהכניע את אבי איבגי.
היבנאים, שאיבדו הזדמנות לטפס למקום השלישי חייבים להתאפס במהרה ולקחת את שלוש הנקודות כבר במזחק הבית הקרוב מול נצרת עילית, אחרת יגלו שהרכבת לצמרת מתרחקת ויהיה קשה לסגור את הפער.
יבנה פתחה את המשחק מצוין והגיע כבר ב-10 הדקות הראשונות לשתי הזדמנויות מרגלי דניאל גרץ ותימור אביטן, כשבשתי הפעמים היה זה יוסי תורג'מן שניצח על ההתקפות.
ואז, בניגוד גמור למהלך המשחק, יצאה הרצליה למתפרצת בסיומה מצא את עצמו אבי חן בודד מול גיא סאלם והקפיץ מעליו כדי לקבוע 1:0 להרצליה בדקה ה-12.
מאותו הרגע נראתה רק קבוצה אחת על המגרש, הקבוצה של יוסי זוזוט. המארחים מהרצליה הוציאו את התסכול שלהם בצורת עבירות, ששלוש מהן הביאו לבעיטות חופשיות מסוכנות של דוד רביבו, בעיטות שגם אותן הדף איבגי.
 
עד לסיום הגבירו היבנאים את הלחץ, וגם כרטיס אדום שספג גל קולני מהרצליה בדקה ה-75 לא עזר למכבי יבנה, שרושמת משחק שני ללא נצחון וסה"כ שער זכות אחד.
 
 
חיזוק נוסף: אדיר טובול עבר בבקרה
מוקדם יותר היום, אושר בבקרה התקציבית חוזהו של המגן השמאלי הוותיק אדיר טובול. טובול, ששיחק בשנה שעברה במכבי נתניה, איתה העפיל לליגת העל, מתאמן במכבי יבנה מזה מספר שבועות, והיכולת הטובה אותה מפגין האימונים לא נעלמה מעיני הצוות המקצועי שביקש להחתימו. לאחר משא ומתן שנמשך מספר ימים, הגיעו הצדדים לעמק השווה ובכך מחזק טובול את הקו השמאלי של הקבוצה, כשהוא משחק בעיקר בתפקידים הגנתיים.

מכבי הרצליה: אבי איבגי, ינון אליהו, ניצן דמארי, שחף הלמן, דין אקפי, גל קולני, אבי חי, ברק לביא (דימה רובינסקי, 94), שימי אלמלם, אדריאן פרננדס (גל דביר, 73), אפרים טקה (דור הלוי, 83).

מכבי יבנה: גיא סאלם, גבי אדרי, מורן ג'אן, ניבאלדו, דניאל גרץ (אנתוני וראן גאטן, 54), יוסי תורג'מן (סרג' איילי, 54), תומר בן חיים, אורי אברהם (אדיר טובול, 71), דוד רביבו, יוסי אופיר, טימור אביטן.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו