כמה שהליגה הלאומית משוגעת וכמה שמכבי יבנה עוד יותר מטורפת. אחרי ההפסד המשפיל מול בני יהודה עלו חניכיו של יוסי זוזוט עם טירוף בעיניים.
זוזוט ערך מספר שינויים כאשר הרכיב את גבי אדרי בצד ימין ועמית לוגסי במרכז השדה על חשבון דניאל יפרגן ואורי אברהם. זוזוט עלה ללא מגנים והפתיע עם מערך של 3-5-2 כשליאור זאן תפקד כבלם והיה מצוין. נראה היה כי השטיפה של המאמן לכל אורך השבוע עזרה וכבר מן הדקה הראשונה יבנה עלתה בטירוף. בדקה ה 29 עלתה האורחת ל 1-0 משער מטורף של ליאור זאן שקיבל כדור מטימור אביטן ומ-22 מטרים שלח פצצה ברגל שמאל אימתנית היישר לחיבורים.
אם כל זה לא מספיק אז כעבור 4 דקות הכפילה יבנה את התוצאה עם שער מתוך הרחבה של יוסי אופיר שהעלה את מאזנו האישי ל-5 שערים העונה. במחצית השנייה נלחצה מעט יבנה אחורה והמאמן זוזוט בניהול משחק מבריק שלו ביצע מספר חילופים שהעירו את חניכיו.
בדקה ה-63 צימקה לוד ל 2-1 ונראה היה שהשוויון באוויר אבל הפעם המשחק הזה היה רשום על יבנה. בדקה ה-68 כבש המחליף וראן שער מבריק וסופר אינטיליגנטי כאשר הצליח לברוח ממלכודת הנבדל וכבש באלגנטיות מעל השוער. השער של וראן היה הקש ששבר את גב הגמל מבחינתה של לוד ועד הסיום לא היו מצבים מיוחדים.
מעבר לכובשים חובה לציין את השוער גיא סלם שהיה במיטבו במשחקו הטוב ביותר העונה. סלם לקח כמה כדורים טובים אבל כדור אחד ענק בתוך הרחבה בהצלה שגרמה לכל 150 היבנאים פשוט לתפוס את הראש מתדהמה. בנוסף אליו גם הקפטן גבי אדרי היה מצוין במשחק נטול טעויות.
בסופו של עניין יבנה מנצחת משחק סופר קשה והוכיחה כי למרות התקלה מול בני יהודה מדובר בקבוצה חזקה מאוד שתדבר חזק בליגה.
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו