נבו מזרחי הגיע למכבי יבנה בקיץ האחרון עם תקוות גדולות. החלוץ היבנאי חתם בקבוצה המקומית לראשונה בחייו, ולמעשה היה לשחקן הרכש הראשון שחותם בקיץ. ההתחלה של מזרחי הייתה מצוינת: שלושה שערים בשלושה משחקים. לאחר מכן חלה ירידה ביכולת של החלוץ, שמאז עזיבתו של אורן ניסים שיחק כחלוץ בודד ברוב הפעמים על המגרש ולא כל כך מצא את עצמו.

עם הזמן חל פיחות במעמדו של מזרחי, הוא בילה בעיקר על הספסל, ובשבוע שעבר, כשנפתח חלון ההעברות, הוחלט על ידי שני הצדדים כי מזרחי יעזוב את יבנה וינסה את מזלו במקום אחר. מזרחי, בעל רקורד מוכח בליגה הלאומית, לא התקשה למצוא תחליף ליבנה, ומיד לאחר שחרורו חתם בהפועל ירושלים.

נבו, למה החלטת לעזוב את הקבוצה?

"ביקשתי לעזוב אחרי שיחה חיובית עם יוסי. החלטנו שזה מקובל על שני הצדדים".

מה אמרת למאמן יוסי זוזוט לפני עזיבתך?

"יוסי מאמן טוב מאוד והרגשתי בנוח לשאול אותו מה דעתו. החלטנו על העזיבה ביחד. יוסי מאמן מעולה והוא מוכיח את זה ביבנה. אני מקווה שנשתף פעולה ביחד שוב".

איך אתה מסביר את הירידה שלך לספסל בתקופה האחרונה?

"אני חושב שהירידה ביכולת הגיעה עקב חוסר מזל ושחרורו של אורן ניסים, ממש נהניתי איתו בחוד".

יצא לך להיפרד מהשחקנים שחלק מהם כמובן גם חברים שלך?

"כן, נפרדתי מהם והם נפרדו ממני ואיחלו לי בהצלחה. בסך הכל יש לי בקבוצה הרבה חברים ואני אוהב את הקבוצה והמועדון".

איך נוצר הקשר עם הפועל ירושלים קבוצתך החדשה?

"פנו אליי כמה קבוצות מהליגה הלאומית, שאחת מהן היא ירושלים, וגם כאלה מליגת העל. עשיתי את החושבים שלי, לאן הכי כדאי לי לעבור, והחלטתי ללכת לירושלים. אני שלם עם ההחלטה הזאת".

 איפה אתה רואה את יבנה בתום העונה?

"אני מאמין שיבנה תסיים את העונה בפלייאוף העליון, ואני יכול להגיד לך שאני אחזיק להם אצבעות בכל משחק".

בתור שחקן מקומי, מה יש לך להגיד לקהל היבנאי?

"בתור אחד ששיחק בלא מעט מקומות וזאת הקדנציה הראשונה שלו במכבי יבנה, מאוד נהניתי מבחינת הקהל. זה הקהל הטוב ביותר שיצא לי לראות. יבנה זאת עיר של כדורגל. כולם פה אוהבים כדורגל ויש פה אנשים חמים וטובים. אני באמת רוצה לנצל את הבמה ופשוט למסור להם תודה רבה על כל התקופה האחרונה והעידוד".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו