בית"ר יבנה ממשיכה במרדף אחרי חבל מודיעין ואם נדמה כי הצמרת מורכבת משלוש קבוצות אז הגיע המשחק של יבנה מול הפועל מצליח והפך את המאבק לעלייה לדו קרב ראש בראש כשיחסי הכוחות בין יבנה למצליח מאוד ברורים. לא פחות משישה שערים כבשו חניכיו של רונן איטח לרשתו של השוער האורח לירון אלקובי. מי שציפה לראות מאבק עיקש על הזכות להיות במקום השני בין שתי קבוצות עם אותן הנקודות, טעה ובגדול. על הדשא החדש בקצלה ארנה הייתה רק קבוצה אחת. בית"ר יבנה. את הספתח עשה מושיקו גורדני בדקה ה8 כשהעלה את יבנה ל1-0 והצהיר על הבאות. גם מבחינתו האישית וגם מבחינת כל הקבוצה. לאחר מכן הרוחות קצת נרגעו אבל בדקה ה40 הרגיע גורדני הצעיר את ספסל הקבוצה כשהבקיע את השני שלו ושל הקבוצה וזה 2-0. לקראת המחצית רצה גם יוגב בנישו להצטרף לחגיגה כשכבש את השלישי בדקה ה42 ובעצם נתן שקט בהפסקה. מיד לאחר פתיחת החצי השני , המשיך הקפטן בנישו בדיוק מאותו המקום שהפסיק ובדקה ה47 זה 4-0 וחלוקת שערים שווה בין בנישו לבין גורדני. אצל האחרון זה לא כל כך מצא חן וגורדני שוב מצא את הרשת  בדקה ה55 וזה 5-0. בדקה ה60 הירדמות רגעית בהגנה גרמה לשער מצמק של האורחים ממצליח וזה 5-1. המשחק המשיך לאיטו עד לסיום וממש עם הכניסה לתוספת הזמן היה זה שוב גורדני שכבש את הרביעי שלו ואת השישי של קבוצתו וזה 6-1. עם שריקת הסיום הצליחה מצליח לכבוש שער ניחומים נוסף וזה 6-2 בסופו של דבר. אין ספק שגורדני הצעיר יזכור לנצח את המשחק הזה. לא בכל יום יוצא להבקיע רביעייה והאבסורד הוא שגורדני בכלל קשר אחורי. ברור שמשהו טוב עובר על הקבוצה הסימפטית הזאת שרונן איטח מאמן. גם הקהל מגיע ומעודד וכיף לראות חבורה של יבנאים משחקים ביחד ומצליחים ככה כבר בעונה הראשונה. קפטן הקבוצה יוגב בנישו דיבר על המשחק אבל לא מעט גם על הקהל " מהשנייה הראשונה הראנו שליטה על המגרש. אני יכול אפילו להגיד שזה המשחק הטוב ביותר שלנו מתחילת העונה. מה שכיף הוא שאנחנו עושים את זה מול הקהל הנפלא שלנו שבא ותומך ומעודד אותנו והלוואי שזה רק יימשך ככה".

התחלתם לדבר בשישיות?

"אתה יכול לצחוק אבל אני אומר לך שיש עוד מה לשפר ברמה ההתקפית כי לא ניצלנו את מירב ההזדמנויות שלנו ואפילו די מבאס אותי שספגנו שני שערים. אנחנו יכולים להרים עוד את הרמה שלנו ועל זה אנחנו עובדים באימונים".

ביום שישי תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל גדרה שנחשבת לסוס השחור של הליגה לאחר שעשתה תיקו מול חבל מודיעין ואל ליבנאים לזלזל ביריבתם, בטח במשחק חוץ. את הקבוצה היריבה מאמן סרג'יו חאובל המקומי וצפוי להיות מעניין על הקווים. גם למשחק בגדרה, כמו רוב המשחקים העונה, צפויים ללוות עשרות אוהדים שיגיעו לעודד את בית"ר יבנה. אגב, חבל מודיעין לא צפויה לשחק השבוע ולהיות הקבוצה החופשית, מה שיאפשר ליבנה להתאזן מבחינת לוח המשחקים כאשר ניצחון יצמק את ההפרש בינה לבין יריבתה לצמרת לנקודה אחת בלבד. בהצלחה. 

 
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו