בבית הספר למחול ביבנה בניהולה של יעל ספרא-נידם לומדים תלמידים ותלמידות החל מגילאי 4 עם מיטב מורי המחול בישראל.  שיעורי המחול הינם מגוונים וכוללים את מקצועות הג'אז, בלט מודרני, פלמנקו, היפ-הופ, ברייקדאנס ועוד.

במהלך הערב הוצגו מגוון קטעי ריקוד מרהיבים ובתלבושות יפיפיות. כל ריקוד כלל שימוש או השראת צעצועי ילדים כמו מחבואים, חישוקים, כדורים, דובונים, תלמידות שהפכו למריונטות, חייזרים, בוב הבנאי וכלי שחמט. הכוריאוגרפיות המקוריות, פרי עבודתן של מורות בית הספר למחול, הוגשו ברמה מקצועית לאין שיעור וביטאו את איכות וכמות השיעורים אותם התלמידות לומדות במהלך השנה.

ראש העיר, צבי גוב-ארי ציין בפתיחת הערב כי פרויקט בית ספר ''מנגן ורוקד'' הפועל בשנים האחרונות בבתי- הספר מאפשר לילדי העיר להיחשף לתחומי עניין חדשים, לגלות עולם חדש ולהביא לידי ביטוי את כישרונם.  ראש העיר הודה למנהל הרשת למרכזים קהילתיים, אלי אלוש ולצוות בית הספר למחול בניהולה של יעל ספרא-נידם על פיתוח והרחבת מעגל המשתתפים.

להצלחת הערב תרמו מורות בית הספר למחול, יעל שני ודליה פרבר (בלט קלאסי), רינת שצ'רב (ג'אז מודרני), עדי לרמן (היפ הופ), סימה יהודה (פלמנקו), יעל ספרא- נידם ואור-החן מנשה, וכן בוגרות מגמת המחול של תיכון ''האלון'' בניהולה של מירית ברמן, צוות היכל התרבות וצוות הקונסרבטוריון, זהבה סבג ואמיל אלמליח. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו